Banesë në shitje te Mati 1.

Çmimi: 55.000 €
Banesë në shitje te Mati 1.

Detajet

Postuar
28 gusht 15:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
57 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet te Mati 1, te Banesat e Standardit në kompleksin Dafina 2. Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe shitet e mobiluar me shumicen e mobiljeve të ardhura nga Anglia. Banesa ndodhet në një objekt shumë cilësor i cili ofron kushte shumë të mira per banim dhe parking të mjaftueshem rrugor.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me Kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 10527

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme