Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

Çmimi: 130.000 €
Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

Detajet

Postuar
2 prill 11:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
130
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash.
Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesat janë bashkuar dhe është bërë një banesë e madhe 130m2 dhe janë në katin e I-rë.
Banesa shiten edhe ndaras. Çmimi për metër katrorë 1000€/m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë ( me trepezari )
2. Shpajza
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka ekstra të renovuara Parketin, Roletne, Klimë si dhe dyert të gjitha të vendosura ekstra.

ID e shpalljes: 10058

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme