📣SHITET BANESA BREGU I DIELLIT PRISHTINË

Çmimi: 1 €
📣SHITET BANESA BREGU I DIELLIT PRISHTINË

Detajet

Postuar
31 mars 2023 17:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
116 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

📣#SHITET #BANESA #BREGU i #DIELLIT #PRISHTINË 🛑🔥🔥🔥#𝗡𝗫𝗜𝗧𝗢𝗡𝗜 🏃‍♀🏃

📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: #Lagjja Bregu i Diellit, afër Banesat e Bardha, #Shkolla_Iliria, afer #Rruges B.

📍Kompleksi VA Residenca 2. Investitor Vëllezërit Asllani. 👌👌

👉#Çmimi: Me marreveshje!👌

📌#Kontrata behet të #NOTERI!

✅Banesa 🌟🌟

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 116.29 m2

🏢Kati - të

➡️ Renditja:🌟🌟

▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi me Banjo WC,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC,
▪️ Depo,
▪️ Ballkoni.

📌Çmimi në krahasim me kualitetin dhe lokacionin është shumë shumë i volitshem!

🔸Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë me qasje në shumë rrugë.

- 2 🏢 ashensorë modern dhe me garancion.

- Furnizim me ujë 24 orë.

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

📲+38344265309 viber & watsapp
📲+38348265309

email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #RrugaB #Toke, #Shtepi, #Truall #Dragodan #Dardani #RrugaA #RoyallMall. #Xhambazet
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

👉 Për me shumë oferta na vizitoni në MARSConsulting MARSRealEstate — in Pristina.


Shpallje te ngjashme