ID:3001 MARIGONA HILL

Çmimi: Me Marrveshje
ID:3001 MARIGONA HILL

Detajet

Postuar
12 prill 14:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
118.4 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET SUPREME APARTMENT NË LAGJEN MË TË NJOHUR DHE MË LUKSOZE MARIGONA HILL.

Qyteza “Marigona Hill” e cila synon gjithmonë që çdo gjë që e ëndërrojmë për një jetesë me nivel të ngritur, prandaj eja dhe bëhu pjesë e jetës përrallore me një ndërtim me kualitet të lartë dhe me standarde evropiane.

Dizajni i apartamenteve në Marigona Hill është formuar nga një kuptim dhe qasje ultra-moderne, me arkitekturë minimaliste, bazuar në konceptin e një shesh-qytetëze që përfshin “linja të guximshme gjeometrike që kornizojnë qiellin, si dhe hapësira të mëdha të gjelbërimit’. Në Marigona Hill, ju do të keni mundësi të shijoni privilegjet ekskluzive të rezidencave dhe apartamenteve. Ka shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore, restaurante, fushë sportive, ka gjelbërim të mjaftueshëm, park të lojërave për fëmijë, rrugët e gjera, ajri i pastër, afërsi e malit dhe e liqenit, siguria maksimale, një vend me qetësi dhe rahati familjare.

Supreme Apartment ka një sipërfaqe të banimit prej 96.4 m², dhe terracë prej 21.88m² gjithsej sipërfaqe : 118.4 m².

Apartmenti e ka pamjen nga lagjja dhe është në përfundim e sipër!

Për më shumë informata mund të na vizitoni në Zyret tona në Qendër të Prishtinës - Rr. \"Johan V. Hahn\" Nr. 41/6 📍 apo të na Kontaktoni në numrat tanë 📞
+383 49-118-380 (Viber + WhatsApp)
+383 49-260-075 (Viber + WhatsApp)
+383 45-888-488
+383 43-944-443.