KERKOJME GARSONJERE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTI..

Çmimi: 200 €
KERKOJME GARSONJERE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTI..

Detajet

Postuar
4 shkurt 22:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
25
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Kërkojme garsonjerk me qira në qendër të Prishtinës për 1 person (Vajez) e cila punon si financere, dhe gasonjerka duhet të jetë në qendër, ose në lagjet siq janë: Sllovenia sport, Dardani, Ulpian, Sheshi.
Gasonjerken mund ta paguajmë deri në 200 euro.

Po kemi edhe shumë kërkesa tjera për nga 1 person dhe qifte deri në atë qmim.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: [email protected]
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com


Shpallje te ngjashme