Kat shtëpie me qira në Arbëri Dragodan📍

Çmimi: 200 €
Kat shtëpie me qira në Arbëri Dragodan📍

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 18:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️Te Hotel Pinokio, me hyrje të veçantë. me 55m2, kati përdhesë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403


Shpallje te ngjashme