Kat shtëpie me qira në Emshir Kalabri📍

Çmimi: 250 €
Kat shtëpie me qira në Emshir Kalabri📍

Detajet

Postuar
11 prill 17:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Kat shtëpie me qira në Emshir Kalabri📍

▪️Çmimi: 250€💶

▪️Uji dhe mbeturinat përfshihen në çmim

▪️Afër Pozhegu Brothers, me hyrje të veçantë, kati 1, me 65m², ngrohje qendrore me termopompë, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës
▪️Kuzhinë me tryezari
▪️Dhomë gjumi
▪️Banjo,
▪️Ballkon,
▪️Oborr dhe Parking.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403