LORD-Shitet Banesa 117.06m2 K-IV-Rë ne Prishtine e re14/2024

Çmimi: 1.100 €
LORD-Shitet Banesa 117.06m2 K-IV-Rë ne Prishtine e re14/2024

Detajet

Postuar
8 maj 14:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
117.06 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 117.6m² me lokacion te Prishtina e Re, nga ndërtuesi Gashi Invest, në kompleksin Vera Hill.
Banesa ka orientim nga lindja me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjo, tualet, ballkon si dhe terasë .
Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike, ndërtesa ka ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
e gatshme per banim ne shtatore 2024
Kontrata e blerjes bëhet te Noteri.

ID e shpalljes: 14/2024
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LORD
📞Na kontaktoni në këta numra të telefonit
043/886-683 ose 043/888-075(po ashtu edhe në viber & whatsaap)
📍Me Lokacion në kalabri Prishtinë
📧[email protected]
#Prishtine #Banesë