Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha

Çmimi: 300 €
Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha

Detajet

Postuar
2 maj 12:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha, gjendet në katin e 5 posedon ashensor dhe ngrohje nga qyteti me Termokos.
Posedon:
Sallon | Kuzhinë | Dy Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon.
Ngrohje me Termokos.

Kodi A1
Cmimi 300€ (I Padiskutueshëm).

+38345 508 488 Viber & Whatsapp
+38349 123 102
[email protected]


Shpallje te ngjashme