Leshoj banesen me qera ne Dardani te Santeja 65m2

Çmimi: 280 €
Leshoj banesen me qera ne Dardani te Santeja 65m2

Detajet

Postuar
29 mars 22:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Leshoj banesen me qera qe gjendet ne Dardani tek Santeja ne katin e 6 (gjashte). Banesa ka 65m2 dhe ka 3 dhoma(1DhomaeDites,2DhomaeFjetjes,3DhomaeVogel) plus kuzhinen e ndare dhe banjon dhe eshte e mobiluar me mobile te reja.Lifti punon, ka nxemje qendrore, ka klime, dhe ka parking.Leshohet me qmim 280 Euro per afat me te gjate. Preferohet per familjar ose te punesuar.
email:[email protected]
Numrat per kontakt: 044190018; 049270247
Viber 044190018


Shpallje te ngjashme