Lila Rezidence shitet banesa 71 m2 rruga A

Çmimi: Me Marrveshje
Lila Rezidence shitet banesa 71 m2 rruga A

Detajet

Postuar
23 mars 19:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
71 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi


Filloi ndertimi i kompleksit gjigand “LILA RESIDENCE” në lagjen e spitalit në Prishtinë,me investitor “BESA-KOMERCE”
Na prift e mbara ne pune.

Ajo që ne dallojm është realizimi i projekteve me kohë dhe kualitet të lartë.Deri tani kemi përfunduar shumë projekte me shumë suksese në Prishtinë lagjja e M.Muhaxherve,e Spitalit 4 Objekte,në Klinë Komuna me Gjykatë dhe objektet në oborr me Komunën,në Lipjan,dhe tani Fillojm ne konpleksin \"LILA REZIDENCË\"në Prishtinë pranë rrugës \"A\" lagjja e Spitalit në distancë prej 300m\'.Në këtë

Kompleks Afaristo-Banesor jemi kujdesur që banimi i juaj të plotsoj të gjitha kërkesat tuaja sipas arkitekturës moderne Evropiane.
Kompleksi Posedon Banesa me nje,dy,tre dhe kater dhoma gjumi,si dhe sallon,kuzhin,banjo,wc,depo,garazhë në bodrum për secilën banesë,dhe teras me shiqim deri 180 shkallë(gradë) në çdo kat,si dhe Penthouse(Atika).

• Kualitet europian dhe çmime te arsyeshme.
• Zgjedh banesën e ëndrrave tuaja.
• Shijoni ajer te paster,dhe diell të mjaftueshem gjatë tërë ditës.
• Ne do të jemi të lumtur t’ju ofrojmë zgjedhjen e duhur për Ju !.

Ne mbajm Besen “Besa-Komerce”

Për informata më të hollsishme na kontaktoni në:
Tel:
044/158-226
044/206-582
Viber/Whatsapp
+38344158226
+38344206582
Ose e-mail:
[email protected]