ORFOHEN PËR SHITJE 2 BANESA NË NDËRTIM E SIPËR

Çmimi: Me Marrveshje
ORFOHEN PËR SHITJE 2 BANESA NË NDËRTIM E SIPËR

Detajet

Postuar
10 korrik 10:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
117 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shiten 2 Banesa, në një zonë mjaftë të pëlqyer të Prishtinës, Rr. Muharrem Fejza. Mati 1 (Rruga B)

Banesat janë në ndërtim e sipër dhe me një kualitet shumë të lartë.

Banesa 1, ka një sipërfaqe prej 114.49m², e cila posedon 3 dhoma gjumi, ka një organizim mjaftë të mirë, dhe hapësir të mjaftueshme e cila plotëson të gjitha nevojat. Gjithashtu posedon Banjo+WC

Banesa 2, ka një sipërfaqe prej 116.73m², e cila përbëhet prej 3 dhoma gjumi, ofron një hapësir komode, të organizuar në mënyrë shumë funksionale.

Për informata më të hollësishme lidhur me Banesën dhe Çmimin e tyre na kontaktoni në inbox ose në:

📞 +383 44 151 707 ( Viber / WhatsApp )
✉️ [email protected]

Apo mund edhe të drejtoheni në zyrën tonë e cila gjendët në Shesh, Rruga Hajdar Dushi në Qendër.


Shpallje te ngjashme