Ofrohen per Shitje Banesat ne Lagjen Mati 1

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrohen per Shitje Banesat ne Lagjen Mati 1

Detajet

Postuar
6 shkurt 10:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
80
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

HIG CENTER
Është nje projekt i cili gjendet ne bulevardin Enver Maloku lagjia Mati 1 ne Prishtine, permban ne vete mbi 350 Banesa dhe Qendren Tregtare me Wellness.

Ky projekt eshte planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:


•●►Planet e banesave me siperfaqe te ndryshme,

•●►Distanca e madhe ne mes te objekteve,

•●►Hapsirat gjelbruse,

•●►Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h,

•●►Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h,

•●►Uje te ngrohte dhe ngrohje 24h,

•●►Sigurim ne hyrje te objekteve 24h,

•●►Vezhgim me kamera dhe alarme per mbrojtjen e pasuris tuaj,

•●►Parking nentokesor per qdo familje,

•●►Qendren Tregtare me mbi 30,000 m2

•●►Qendren per Argetim,

•●►Qendren Wellnes (Pishinat dhe Saunat),

•●►Ne secilin koridor te perbashket sistem per klasifikim dhe hudhjen e mbeturinave


•●►------> Ma mire ska!

Tipet e Banesave nga 60m2 - 120 m2 + pent houseAdresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203

https://www.facebook.com/Liridona-Mustafa-Shes-banesa-115510765460864/


Shpallje te ngjashme