Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE Banesë 2+1

Çmimi: 79.000 €
Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE Banesë 2+1

Detajet

Postuar
8 prill 2021 08:40
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
878 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi
Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE Banesë 2+1 e mobiluar me garazhë afër rrugës B në lagjen Mati 1 në Prishtinë tek \"Alko Impex\".

87.8m²â”‚2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 3

Në katin e 3-të të një objekti 6 katësh ndodhet kjo banesë shumë mirë e mobiluar dhe me planimetri shumë funksionale e orientiar me pamje nga lindja , ndërtim i Alko Impex, shumë afër rrugës B në lagjen Mati 1 e leshuar me qira dhe si e till ofrohet për shitje.

Ka sipërfaqe pre 87.8m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Ballkon, 1 Banjo, 1 Depo dhe Koridor.
Mobiluar, Kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dalje të shpejtë në rrugën B. Afër të gjitha komoditeteve, lagje e qetë, garazhë private, objekti vetëm 6 katësh duke ofruar kështu komidtet më të lartë dhe jetë më cilësore, e leshuar me qira në vlerë 250€/muaj.

Çmimi 79,000 € (në çmim hynë edhe garazha)

Informata:

+38344609070


Shpallje te ngjashme