Ofrohet PËR QIRA Hapesir Biznesi ( Gasonjere ) Aktash

Çmimi: 250 €
Ofrohet PËR QIRA Hapesir Biznesi ( Gasonjere )  Aktash

Detajet

Postuar
20 mars 23:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
40 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Hapesir Biznesi ( Gasonjere ) Aktash Rruga " Agim Ramadani " pamje te hapur , ambient miqesor dhe modern .

40m²│Qendrim Ditor │ Kuzhin │ Banjo │ Depo │ Kati 1│

Çmimi 250 €/muaj

Për më shumë informata:
✆ 044 358 100 / 049 358 100
[email protected]
?facebook.com/swisspatundeshmeri
?instagram/swisspatundshmeri


cjlbujfm


Shpallje te ngjashme