Ofrohet banesa 67m2 ne shitje Sheshi Nene Tereza

Çmimi: 230.000 €
Ofrohet banesa 67m2 ne shitje Sheshi Nene Tereza

Detajet

Postuar
12 janar 07:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Ofrohet banesa 67m2 ne shitje ne Sheshin Nene Tereza.
Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe i ka dy pamje pamje nga sheshi dhe nga mbrapa (lindje -perendim).
Banesa ndodhet ne nje zone mjafte te pershtatshme banimi dhe me dokumentacion te gjitha ne rregull.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Code:192981
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".


Shpallje te ngjashme