Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

Çmimi: 110.000 €
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

Detajet

Postuar
6 shkurt 09:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne "Dardani" tek pllatoja ne bllokun e banesave te gjelberta afer postes kryesore
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor
Banesa ka dhomen e dites me kuzhin , dy dhoma gjumi, banjo, koridor dhe taras
Eshte renovuar para nje viti ne total, rryma e re, sistemi i ujit dhe kanalizimit i ri, banjo komplet e re,keramik ,laminat,glet fasad e re si dhe mobiljet e reja
Posedon dokumentacion te rregullt e te gatshem per perkthim te pronari i ri, ofrohet per shitje me mobilje, siperfaqja e llogaritu netto
-049157113-
Code: 198058


Shpallje te ngjashme