Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne Qender !DELTA

Çmimi: 80.000 €
Ofrohet banesa 86m2 ne shitje ne Qender !DELTA

Detajet

Postuar
6 shkurt 08:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
86 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrohet banesa me siperfaqe prej 86m2, ne shitje ne "Qender"
Ndohet ne katin e pare dhe ka kete renditje
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Terasa
Afer hotel Sirius, Rruga "Tring Smajli", Prishtinë.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"


Shpallje te ngjashme