Ofrohet banesa ne shitje te 4 Llullat !Delta

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrohet banesa ne shitje te 4 Llullat !Delta

Detajet

Postuar
6 shkurt 11:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
74 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Ofrohet banesa ne shitje ne lagjjen 4 Llullat.
Banesa ndodhet ne katin e III-te me lifte dhe posedone:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 ose 044556777


Shpallje te ngjashme