Ofrohet garsoniera 38m2 ne shitje te Siriusi !DELT

Çmimi: 40.000 €
Ofrohet garsoniera 38m2 ne shitje te Siriusi !DELT

Detajet

Postuar
18 shkurt 11:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
38 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Ofrohet garsoniera 38m2 ne shitje te "Hotel Sirius" apo me saktesisht afer albi market
Banesa ndodhet ne katin e gjashte me ashensor funksional, ka kete renditje sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon
Banesa shitet e mobiluar, te gjitha orendite jane pershtatur me stil dhe me pershtatje te ambientit
Bartja behet tek noteri
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta