Ofrohet për #SHITJE Banesë 57.51m² në Velani në kompleksin \"

Çmimi: 1.350 €
Ofrohet për #SHITJE Banesë 57.51m² në Velani në kompleksin \"

Detajet

Postuar
23 prill 14:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
57.51 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE Banesë 57.51m² në Velani në kompleksin \"Albing Residence\".
Banesa gjindet në katin e 7-të me orientim në Perëndim me një pamje të hapur dhe ndriqim natyral, banesa është në rrugën \"Isa Kastrati\" përballë memorialit \"Ibrahim Rugova\", në një zonë mjaftë të mirë të qytetit dhe një qasje të lehtë.
Banesa është e gatshme dhe ka hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm. Kontrata bëhet te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
▪️ Salloni me Kuzhinë
▪️ Dhomë Gjumi
▪️ Koridor
▪️ Banjo
▪️ Terasë
▪️ Garazh + Depo (Qmimi ekstra: 10,000€)
ID e shpalljes: 2006
▪️Çmimi: 1350€ / m²
Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
Fol’eja Real Estate
📩[email protected]
#shitje #banesa #prishtina #realestate #patundshmeri #Mati1 #luxuryhome #luxurylife