Ofrohet për #Shitje banesa në Prishtinë!

Çmimi: 82.000 €
Ofrohet për #Shitje banesa në Prishtinë!

Detajet

Postuar
30 mars 2023 15:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
142 m²

Përshkrimi

Banesa 142m2 gjindet në Gërmi në rrugen \'\'Shpëtim Robaj\'\' në katin e 2-të, ka një pamje shumë të bukur nga ballkoni i banesës.

Banesa ka këtë rënditje:

1 Dhome dite\\sallon&kuzhin
3 Dhoma te fjetjës
2 Banjo te plota
1 Balkon
1 Garazh
1 Ashensor

Banesa ka ujë 24h dhe interfon objekti mirëmbahet nga ndërmarrja banesore e Prishtinës.

Çmimi 82000 euro