Ofrohet zyrja me qira 60m2 te sllovenia sporti

Çmimi: 400 €
Ofrohet zyrja me qira 60m2 te sllovenia sporti

Detajet

Postuar
6 shkurt 11:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Leshohet Zyrja me qira ne qender te Prishtines, mbrapa Teatrit Kombetar, afer Trustit me siperfaqe rreth 60m2..
Lokali posedon dy dhoma, mini kuzhine, nje paradhome dhe nje banjo...

Çmimi i zyres eshte 400 euro ne muaj.
Për informata +38349445711 ose 044 556 777


Shpallje te ngjashme