Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
27 korrik 16:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, afër shkolles \"Mihal Grameno\"
Banesat janë në ndërtim e sipër, përfundojn në fundvitin 2020
Ndërtimi cilësor dhe modern, si dhe lokacioni janë specifikat që po e bëjn të veqant
këtë kompleks në Qytetin e Fushë Kosovës

Posedojm disa lloje të Banesave :

Siperfaqe 64.20m2 (Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon)
Siperfaqe 87.70m2 (Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon)
Siperfaqe 93.80m2 (Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Depo, Ballkon)
Siperfaqe 119.30m2 (Sallon, Kuzhinë, Tri dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Depo, Dy Ballkona)

Cmimi me marrveshje
Code 60000
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme