Ofrojm Banesat në shitje në Lagjen e Spitalit 77m2

Çmimi: 700 €
Ofrojm Banesat në shitje në Lagjen e Spitalit 77m2

Detajet

Postuar
11 janar 15:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
77 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrojm Banesat në shitje me një Super Cmim dhe super ndertim në Lagjen e Spitalit Rr Muharrem Fejza
Banesat janë me kuadratur 74.81m2 dhe 77.74m2
Banesat me kuadratur 74.81m2 posedojn
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon

Banesat me kuadratur 77.74m2 posedojn
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Ballkon

Cmimi 700 euro m2
Code 20096
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme