Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Emshir

Çmimi: 800 €

Detajet

Postuar
29 mars 17:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
9941 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Ofert Speciale me Cmime të favorshme
Ofrohen mbi 15 banesa në shitje në lagjen Kalabri/Emshir,
Banesat janë të rregulluara me standarde evropiane me një efikasitet te punes,
Objekti eshte ndertuar me perkushtim te lart dhe mbikqyrje ne detajet me te vogla,
Eshtë i vetmi kompleks në Prishtinë me hapësirë gjelbëruese prej 1 hektari.
Kompleksi posedon 4 lamela
Posedojm Banesa në shitje me siperfaqe të ndryshme
Prandaj përfitoni nga oferta e fundit dhe realizoni ëndrrën tuaj për jetë të rehatshme.

*Banesa me siperfaqe 51.47 m2 (Sallon,Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon) kati V
*Banesa me siperfaqe 118.72 m2 (Sallon,Kuzhinë, Tri dhoma gjumi, Dy Banjo, Ballkon) kati V
*Banesa me siperfaqe 70.76 m2 (Sallon,Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 51.47 m2 (Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 70.76 m2 (Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 78.18 m2 (Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Dy Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 99.41 m2 (Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Dy Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 118.72 m2 (Sallon, Kuzhinë, Tri dhoma gjumi, Dy Banjo, Ballkon) kati VI
*Banesa me siperfaqe 118.72 m2 (Sallon, Kuzhinë, Tri dhoma gjumi, Dy Banjo, Ballkon) kati VI
*Garazhë për vetur + Depo (Cmimi 7800 euro)

Cmimi 800 euro m2
Code 30000
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme