Ofrojm Banesen në shitje në lagjen 4 Llullat 76m2

Çmimi: 91.000 €
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen 4 Llullat 76m2

Detajet

Postuar
4 shkurt 21:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
76 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrojm Banesen në shitje në lagjen 4 Llullat në qendër të Prishtinës 76m2 kati I
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Shpajz

Cmimi 91000 (i diskutushem)
Code 20151
Per info +38344780999 ose +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme