PËR SHITJE - Banesë 1+1 në Lagjen Ulpiana U1

Çmimi: 80.000 €
PËR SHITJE - Banesë 1+1 në Lagjen Ulpiana U1

Detajet

Postuar
23 mars 13:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
53 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 në Lagjen Ulpiana U1 tek ish "Banesat e Oficerëve" në Prishtinë.

53m²â”‚2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati P
▬
Banesa ndodhet në bllokun U1, hyrja 3 në katin Përdhes përballë banesave të "YU" program.

Përfshin 53m² Netto. Banesa është e ndarë në 1 Sallon, 1 Kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, 1 Depo dhe 1 Ballkon.

Pronësia në rregull, e renovuar para pak viteve, ngrohje kualitative me Termokos, pamjen nga parkingu duke ofruar kështu komoditet dhe qetësi, lartësia e katit e mjaftueshme (ndër banesë ndodhen garazhat), e mobiluar dhe rast shumë i mirë për investim.

Gjithashtu, ekzistojnë dy mundësi për qasje në banesë duke e bërë të përshtatshme edhe për veprimtari tjera sikur ordinancë ose të ngjajshme. Është vetëm kjo banesë në kuadër të një koridori prej 10m² që e bën këtë banesë më të veçantë.

Nën banesë ndodhet garazha 17m² e shndërruar në lokal i dhënë me qira 100 €/muaj (qiraja mund të shkoj deri në 170 €/muaj) i cili ofrohet për 25'000€.

Lokacioni në Google Maps:
https://goo.gl/maps/tpYYnGGG4Uz

Çmimi: 80'000 €

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ [email protected]
? www.kompas-ks.com

Kompas Patundshmëri


Shpallje te ngjashme