PËR SHITJE - Garsonjer në lagjen e Spitalit

Çmimi: Me Marrveshje
PËR SHITJE - Garsonjer në lagjen e Spitalit

Detajet

Postuar
21 janar 10:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
30 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e mobiluar me shumë shije dhe me Fletë Poseduese në Lagjen e Spitalit

30m²â”‚Studio apartament│Banjo│Kati 3-të
▬

Kjo banesë e mobiluar me shumë shije e cila është e ndertuar kohë me pare dhe dizajnuar ne atë formë që t'i përshtatet një personi!

Banesa posedon 30 m² dhe ka një shfrytëzim shumë të mirë të hapësires së mbrendshme! Me vendosjen e kuzhinës në koridorë, studios i është mundesuar të ketë edhe një hapësire që sherben për fjetje!

Kjo studio është e përshtatshme për një personë apo edhe për të gjithë ata që dëshirojnë ta përdorin për qiradhënie!

Lokacioni:
https://goo.gl/maps/FedmU9MVpSM2

Çmimi: 32,000€ (Duke përfshi edhe mobilet)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ [email protected]
? www.kompas-ks.com

Kompas Patundshmëri


Shpallje te ngjashme