Penthouse me qira në Rrugën C📍

Çmimi: 300 €
Penthouse me qira në Rrugën C📍

Detajet

Postuar
12 shkurt 15:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
130 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Penthouse me qira në Rrugën C📍

▪️Çmimi 300€💶

▪️Përballë Spar marketit, me 130m2, kati 6 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️2 banjo, dhe
▪️Ballkon.

043 835 299