PronaPlus ofron banesa në shitje !! 75m2 2+1

Çmimi: 800 €
PronaPlus ofron banesa në shitje !!  75m2 2+1

Detajet

Postuar
12 shtator 10:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

PronaPlus ofron banesa në shitje !!

Banesa është në katin -2 prej 75m2 dhe ka
Fletenposeduse

Renditja
-Koridor
-Qëndrim ditor
-Kuzhinë
-Dhoma Gjumi 2
-Banjo
Lokacioni : Mati 1, Rruga Ndue Perlleshi
Garzh ,depo

Cmimi- 800e 1/m2

☎️ +38345534717


Shpallje te ngjashme