(QIRA) BANESË komode në Arbëri të Tregtia, Prishtinë

Çmimi: 250 €
(QIRA) BANESË komode në Arbëri të Tregtia, Prishtinë

Detajet

Postuar
9 tetor 09:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
58 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Lëshohet BANESA komode me Qira në Arbëri (ish Dragodan) tek objekti i Tregtise rruga kryesore. Kati i 7-të. Sipërfaqja (58m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon (me qasje nga dhoma e ditës, dhe dhoma e gjumit)

Banesa është e mobiluar, posedon ashënsor funksional me kartelë, ngrohje qëndrore me rrymë, interfon.

(mirëmbajtje dhe parkingu me ramp paguhen 12 €)

- Çmimi 250 € (Lirohet nga data 17 Korrik)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim


Shpallje te ngjashme