Rezidenca Vala Mar banese ne bregdetin Adriatik

Çmimi: 76.150 €
Rezidenca Vala Mar banese ne bregdetin Adriatik

Detajet

Postuar
23 shkurt 23:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
7615 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Vala Mar Residences gjenden midis gjelbërimit te zones, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i Gjirit te Lalzit. Banesa 1+1 ndodhet ne katin e pare me siperfaqje te pergjithshme 76.15 m2.
Rezidenca ofron qetesi dhe siguri per pushuesit.
Cmimi 1000 euro/m2.