S174 Shitet banesa në Rrugën B

Çmimi: 83.000 €
S174 Shitet banesa në Rrugën B

Detajet

Postuar
20 maj 15:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën B, përmbi Momo caffe, rendi i parë.
Eshtë ndërtim i Dervishollit, gjendet në katin e 8-të me lift dhe sipërfaqe prej 85 m2.
Ka nxehmje qëndrore me termokos, marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi:83000 euro
S174

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme