S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

Çmimi: 75.000 €
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri

Detajet

Postuar
24 maj 15:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
86 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë.
Një kompleks shumë i përshtatshëm me hapësirë të mjaftueshme, gjendet në katin e parë me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e mobiluar!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:75000 euro
S180

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme