S183 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

Çmimi: 800 €
S183 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

Detajet

Postuar
7 qershor 16:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
118 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër ambasadës zvicrane, ndërtuesi Golden Park.
Eshtë ndërtim e sipër pritet te përfundohet në dhjetor të këtij viti, gjendet në katin e 6-të me lift dhe sipërfaqe prej 118.5 m2.
Parakontrata bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Shpajz

Qmimi:800 euro për m2.
S183

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme