S194 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

Çmimi: Me Marrveshje
S194 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

Detajet

Postuar
14 qershor 14:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
115 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa në Emshir-Kalabri, tek kullat e arabve, kulla e 4-të.
Gjendet në katin e 8-të me 2 lifta funksional, dhe sipërfaqe prej 115 m2.
Eshtë e mobiluar, marrëveshja bëhet tek avokati.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:78000 euro
S194

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme