S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta

Çmimi: 90.000 €
S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta

Detajet

Postuar
14 qershor 15:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
81 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet banesa në Bregun e Diellit tek banesat e hinta, ndërtim i vjetër.
Gjendet në katin e 2-të pa lift dhe ka sipërfaqe prej 74 m2 në letra, ndërsa neto 81 m2.
Shitet e mobiluar, ka fletën poseduese!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras nga salloni)
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:90000 euro
S195

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme