SHITET BANESA NE ARBERI TE AMBASADA E USA-VE

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA NE ARBERI TE AMBASADA E USA-VE

Detajet

Postuar
6 shkurt 09:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Arberi ne afersi te ambasades se re te Amerikes ne mes te Minimaxit dhe Melodia Px, ne kompleksin Butrinti, kati 4 me 2 ashensore, komplekse vetem 5 kate, siperfaqja 84.6m2, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, toalet, banesa eshte e orientuar nga Jug-Perendimi ndriqim gjate gjithe dites, kompleksi perfundon ne Qershor.2019, çmimi 830 € m2 049899002


Shpallje te ngjashme