SHITET BANESA NE PRISHTINE NE DRAGODAN

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA NE PRISHTINE NE DRAGODAN

Detajet

Postuar
29 nëntor 2023 20:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3,5
Kuadratura
130.8 m²

Përshkrimi

👉SHITET BANESA NE PRISHTINE , 𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈! 💥

🏡 Lagjia Dragodani , Prishtine

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: i diskutushem

Vizito Këtë Pronë Nga Afër Dhe Jep Ofertën Tënde!


📌Vendndodhja: Ne Dragodan , AHW invest L.L.C , mbi Minimax

📐Sipërfaqet : 130.03 m2

Kati i 3 të

🛌Dhomë

🛋Sallon

🍽Kuzhina

🛁Tualet Me Dritare

👀Ballkon

☀Orientimi Jug-Lindje-Perëndim


☑️Parket Cilesor
☑️Ndriçim Led
☑️Ashensor
☑️Park për femije
☑️Kamera 24/7
☑️Dritaret te klasit me te lartë
☑️Garazhde☎️ 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐨 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐧ë: +𝟑83 49 306 205 viber&
+386 49 306 205 whatsup 𝐩ë𝐫 𝐧𝐣ë 𝐯𝐢𝐳𝐢𝐭ë 𝐧ë 𝐩𝐫𝐨𝐧ë, 𝐏𝐀 𝐎𝐁𝐋𝐈𝐆𝐈𝐌𝐄

Vizito Këtë Pronë Nga Afër Dhe Jep Ofertën Tënde!

Ky apartament është një mundësi shumë e mirë për Ty që dëshiron të jetosh shumë pranë Qetesis dhe ke menduar të investosh një buxhet të arsyeshëm për blerje, ndërsa për të gjthë klientët investitor, vlen të theksohet se apartamenti pozicionohet në një nga zonat më të kërkuara për qira dhe shumë mirë të paguara.

Banesat kanë një organizim perfekt duke nisur me sallonin e ndenjes së bashku me ambientin e gatimit në formë aneksi, një dhomë gjumi matrimoniale, një tualet me dritare dhe nje ballkon në të cilin ka dalje salloni i ndenjes.

Një karakteristike fantastike e këtij apartamenti është orientimi i tij perfekt Lindje-Jug-Perëndim, ç\'ka i mundëson një ndriçim natyral për gjatë gjithë ditës. Një tjetër karakteristike që i shton vlerën këtyre banesave janë hapësirat e bollshme duke e bërë shumë komode jetesën.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të mira të Prishtines për shkak se ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë sa më komode, Po ashtu, është lehtësisht e aksesueshme dhe ka akses në linjat kryesore të qytetit .