SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Detajet

Postuar
7 maj 15:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
151 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa ne Qender mbrapa Teatrit Kombetar gjindet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

-Sallon kuzhine
-tri dhoma gjumi
-koridor
- dy banjo
-dy ballkona
-depo


Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI