SHITET BANESA SHUMË E MIRË NË KODRËN E DIELLIT

Çmimi: 103.000 €
SHITET BANESA SHUMË E MIRË NË KODRËN E DIELLIT

Detajet

Postuar
30 mars 21:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Banesa gjendet në Kodrën e Diellit, zona Qendër (ndërmjet sh.f.”Ismail Qemali” dhe Qend. Tregtare).

Banesa ka këto njësi: 2 dhoma gjumi, me mundësi të lehtë të ndarjes (nxjerrjes) edhe të një dhome tjetër, kuzhinë-ndaras, Trapezari-ndaras, sallon, ballkon të madh, shpajz, banjo, ëc, koridor, parahyrje. Banesa si e tillë ofron ndriqim të mjaftueshëm, pamje mahnitëse të krejt qytetit dhe më gjërë, izolim të mirë ( nuk ka në asnjë pjesë të saj lagështi, insekte etj.), si dhe ofron privatësi dhe siguri maksimale sepse në kat janë vetëm dy banesa të cilat e kanë edhe një portë të metalt të përbashkët. Me cilësi të tilla, kjo banesë të krijon më tepër ndjesinë dhe komoditetin e shtëpisë.
Ka parking të madh përpara, gjelbërim, pastaj edhe furra, dyqane dhe hipërmarkete, shkollën, sht. e shëndetit etj, të gjitha këto në rrethinë të afërt. E ka të gjithë infrastrukturën e nevojshme. Posedon gjithashtu liftin e madh, I cili është funksional gjatë tërë kohës, pastaj ndriqimi nëpër shkallë është I rregulluar me dritare të mira dhe me ndriqim me senzor, muret përgjat tyre janë lyer. Shkallët janë të gjëra dhe janë në një distancë rreth 10 m nga hyrja e banesës.

Banesa ka gjithsejt 94 m²-neto sipërfaqe, ndodhet në katin e 5-të (kat të parë nuk ka fare) dhe bazuar në përshkrimin si më sipër, ofron kushte shumë të rehatshme banimi.

Çmimi 103.000€-I negociushëm.


Shpallje te ngjashme