SHITET BANESA ne FUSHË KOSOVË në Rr. DARDANIA

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA ne FUSHË KOSOVË në Rr. DARDANIA

Detajet

Postuar
3 maj 23:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
83 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushë Kosovë, e gatshme për banim me mobilje me hapësirë banimi 83 m2 në rrugën “Dardania”
Banesa nuk eshtë hipitekë dhe mund të përkthehet menjëherë. Banesa eshtë ne katin e pestë dhe me ashensor dhe ka ket renditje.

-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Banjo dhe ballkonin dhe hapsir parkingu

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: [email protected]