SHITET BANESA ne L. SPITALIT te QKUK- afer RRETHIT

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA ne L. SPITALIT te QKUK- afer RRETHIT

Detajet

Postuar
21 mars 23:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Banesa ne lagjen Prishtina e re afer “Spitalit Amerikan” ndertus kompania F&A Ingjinjering ne katin e 6-te , nderta ka dy lifta , ka leje ndertimi me pamje nga rruga kryesore dhe ka kete renditje:

– Ne kete qmimi eshte e perfshir edhe Garazha per Vetur.

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 3 Dhoma gjumi,
– 2 Terasa,
– Banjo,
– Wc,
– Koridor.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 330
045 622 330

E-mail: [email protected]

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri


Shpallje te ngjashme