SHITET Banesa tek Muhaxheret, Trio Construction📍

Çmimi: 45.000 €
SHITET Banesa tek Muhaxheret, Trio Construction📍

Detajet

Postuar
1 prill 2021 14:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
45 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️DERIN Residence, Afër Hotel ''Afa'', me 45m2 kati 6, me 2 lifta funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️dhoma gjumi,
▪️banjo, dhe
▪️korridor.