#SHITET PENTHOUSE te rruga B(KAWA)

Çmimi: Me Marrveshje
#SHITET PENTHOUSE te rruga B(KAWA)

Detajet

Postuar
1 prill 00:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
129 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

#SHITET #PENTHOUSE në kompleksin KAWA(ÇELSI I PRISHTINËS)në rrugën B/...
▪️Banesat në këtë kompleks kanë ndërtim modern,janë ndërtuar me standarte europiane..
▪️Ky kompleks ka pozitë shumë të mirë për banim ka qasje të lehtë në qendër dhe pjesët tjera të qytetit..
▪️Penthouse ka sip:
— 129m2(banim)
— 157m2(terasa)
————————— dhe ka këtë rënditje:
— qëndrimi ditor/
— kuzhina/
— tryezaria/
— 3 dhoma të fjetjes/
— 2 banjo/
— 2 terasa/
QMIMI I VOLITSHËM.
—————————————
Info:+38345653447
Facebook: Maison Patundshmëri
email:[email protected]


Shpallje te ngjashme