Shes banesen tek posta e vogel - banesat e kuqe

Çmimi: Me Marrveshje
Shes banesen tek posta e vogel - banesat e kuqe

Detajet

Postuar
31 mars 00:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes banesen komplet te renovuar tek posta e vogel ne pjesen me te qete ne Prishtine. Ka shkollen Ismajl Qemajli dhe ambulanten afer. Banesa ka 60 metra katror neto (siperfaqe qe shkelet) dhe eshte komplet e renovuar. Banesa ka dy dhoma gjumi si dhe sallonin me kuzhine. Banesa ka podrumin gjithashtu. Gjindet ne katin perdhes. Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje. Qmimi me marreveshje. Per me teper informata mund te therrisni ne numrin e telefonit apo edhe ne viber +38344211671.


Shpallje te ngjashme