Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42

Detajet

Postuar
9 mars 16:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
79 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten Banesat në Fushë Kosovë

►Kodi: Fk42

►Shiten banesat ndertues Model Slovenia

Obekti D-3  banesat jane te gateshme, gjendet ne brescie te komuna e re jane ne katin 1 dhe ne katin 7. Renditja : Sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, ballkon, shpajz, koridor. Siperfaqe : 79 m²

Objekti model 40 jane te gatshme ne 2021 dhe  gjendet te banesat e bardha  ngjit me ambullanten e re. Siperfaqe: 73.62 m²

Kontrat te noteri

►Çmimi : 530 €  per m² kati 1

►Çmimi : 470 € per m² kati 1

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/


Shpallje te ngjashme