Shiten banesa me 3 dhoma gjumi, 2 dhoma gjumi.

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 qershor 14:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
84108 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme:

- 108 m², me 3 dhoma gjumi
- 88 m², me 2 dhoma gjumi

Banesa janë në fazën e ndërtimit final, me fasadë ventiluese dhe dritare me xham katër stinor Low-E.

Ndërtimi është i një cilësie të lartë dhe lokacioni është në Veternik, Prishtina, në zonën perëndimore, një vend shumë atraktiv.

Çmimi me marrëveshje: 1250 € m2, 1200 € m2

Kontakti: 049 899 002