Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet Banesa 1 Dhomshe ne MAT - Kati 1

Çmimi: 41.250 €
Shitet Banesa 1 Dhomshe ne MAT - Kati 1

Detajet

Postuar
19 prill 18:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1309

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati

Siperfaqe: 55 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Ndertohen 8 Objekte
- Objektet Ndertohen me nga 5 Kate Banimi
- 70% Hapsir Gjelberuese
- Instalime elektrike të programuara me kartel
- Izolim cilesor akustik dhe termik
- Nivelizim dy shtresore
- Dritare cilesore Gjermane te markes Sallamander
- Gypa te kanalizimit silente (te pa zhurmshem)
- Fontana moderne te wc te markes Grohe
- Video dhe voice phone
- Distance ne mes te objekteve
- Sigurim te objekteve 24 ore
- Parkingje te shumta private dhe publike
- Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
- Kend te lojerave per femije
- Hapesira rekreative per te rritur
- Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
- Uje te pijes 24 ore
- Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
- Qasje e shpejte ne qender te Prishtines
- Banesa ka Pamjen Veri-Perendim

Çmimi €41.250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com


Shpallje te ngjashme